KRAL Şakir – Mikrop Avcıları 22 Ocak’ta sizlerle

Evet arkadaşlar çoğumuzun sevdiği bir çizgi film olan KRAL Şakir’in yeni filminden bahsedeceğim. Kral Şakir Mikrop Avcıları yakında bizlerle buluşacak.

Önce Kral Şakir’den bahsedeyim. Kral Şakir 2016’da Cartoon Network kanalının ilk yerli çizgi filmi olarak çıktı. Kısa sürede ünlü olan program 136 bölüm bu filminde sayarsak 3 film yayınladı. Önceki filmlerinde Cibilik adlı oyundan ve tarih öncesi bir canavardan korsanlardan bahsedildi. Bu filmdeyse büyük bir salgından bahsedilmekte. KRAL Şakir yine bir sürü komik sahneye sahiplik yapıyor.

Filmdeki karakterler ana karakter olan Şakir, kardeşi Canan, babaları Remzi ve onun eğlenceli arkadaşı Necati ayrıca Akbaba Kürşat, bilim hayvanı Mirket ve Virüs tabi Komik Necati durmaz ve kendisi el yapımı bir ehliyetle minibüs sürerek ve virüse kendini Necati Ballıses olarak tanıtarak ayrıca Virüse Ah Virüsüm adlı kendi yazdığı şarkısını söyler ve yine Necati minibüste yer bulamayınca minibüsün üstüne merdiven koyup Mirket ve Remzi’yi merdivene asar ve yine ehliyetsiz olduğundan minibüsü arabalara çarpa çarpa Akvaryuma götürür.

KRAL Şakir – Mikrop Avcısı filmi 22 Ocak’ta Exxen adlı dijital platformunda yayınlanacak. Filmin tanıtımını bu sayfadan izleyebileceksiniz. Samanyolu sitesi olarak fragmanı sizi için araştırdık ve bulduk. Ahan da Kral Şakir-Mikrop Avcıları Fragmanı. İzleyin mutlaka.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir